TOP 5 | Pükste trendid, mis on viimasel ajal moemaailma vallutanudTOP 5 | Pükste trendid, mis on viimasel ajal moemaailma vallutanud
Instagram/ shhtephs

Seelikud on imelised ja kleidid on kaunid, aga püksid ei ole meid mitte kunagi alt vedanud. Sel aastal kuuluvad meie absoluutsete lemmikute hulka järgnevad viis püksipaari, alates kõrgest pihast ja lõbusatest mustritest kuni uute materjalide ja ootamatute siluettideni.

Laiad ja kõrge pihaga dresside stiilis püksid
Kui trennipükste kandmine igapäevaselt ja igas olukorras oleks sotsiaalselt aktsepteeritav, siis just seda me teeksimegi. Kahjuks ei sobi professionaalsetele kohtumistele joosta kui korvpallimeeskonna liige, seega peame leppima just selle uudse moeröögatusega: mittesportlikust materjalist püksid, millel on sportlikud detailid nagu külgedel olevad sirged jooned või kitsad ääred. Sellele komplektile on lause „ma olen täiskasvanud naine, kes on ülimalt stiilne ja parimate sportlike saavutustega“ justkui peale kirjutatud.


Tumesinised ja veidi kulunud kitsad teksad
Kergelt helendatud osadega, kõrge pihaga mom-stiilis teksad on juba pikemat aega ülipopulaarsed olnud. 2018.aastal aga jumaldame veidi ametlikuma välimusega klassikalist stiili: kitsamad tumedad teksad. Just nagu kõik tumedad rõivad loovad ka need koheselt saledama efekti. Lisaks sellele on tumedates toonides pükse palju lihtsam teiste esemetega pidulikuks muuta kui heledaid variante.


Seotud lood:

Paberkotti meenutav pihaosa
Kevadel tuli Pinteresti statistika kohaselt ilmsiks, et justkui laia paberkoti ülemist osa meenutavad püksid on saamas üha populaarsemaks. Meile see sobib! Õnneks on sellist stiili püksid viimasel ajal veelgi enam populaarsust saanud, tõenäoliselt seetõttu, et need näevad kõikide kehatüüpidega inimeste seljas tõeliselt kaunid ning samal ajal nii professionaalsed kui ka lõbusad välja. Tegemist on tõeliselt ilusa alternatiiviga kitsastele stiilidele, mis on moemaailma viimastel aastatel juhtinud. Soovid, et sinu piht näeks eriti peenike välja? Kanna selliseid pükse tavalise t-särgiga, mille paned pükste sisse.

Loe veel

Ruudulised püksid
Kui ütleme „ruudud“, siis mõtleme tavaliselt kas koolide vormiriietustele või metsatöölistele. 2018.aastal on lood aga teistmoodi. Kitsa lõikega ruudulised püksid, mis on paari pandud kõrge kaelusega musta kampsuni ja trentšmantliga, näevad välja stiilsed ja moodsad. Selline komplekt sobib igapäevaselt klassikaliste tennistega ning pidulikel puhkudel musta värvi kingade ja väikese daamiliku käekotiga.

A post shared by Stephanie Arant (@shhtephs) on

Cargo-püksid
Jah, need on uued boyfriend-stiilis püksid. Sellised püksid on ajalooliselt saanud väga palju negatiivset vastukaja, kuid kanna neid koos klassikalise lõikega t-särgi ning pika vabaajastiilis pintsakuga, pane jalga madalad kingad ning näe välja muretult stiilne ja palju huvitavam kui klassikalisi teksapükse kandev naine.

A post shared by Stephanie Arant (@shhtephs) on

Allikas: PureWow

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare