TRENDISUUNAJA | Prillikandja uued lemmikud: retro, metallik ja vintage


Dolce & Gabbana liialdusi ei karda. Prille võib kaunistada kõigega, mis pähe tuleb: kasta need lillemerre või aseta neile muigav inglike.
Dolce & Gabbana liialdusi ei karda. Prille võib kaunistada kõigega, mis pähe tuleb: kasta need lillemerre või aseta neile muigav inglike.Pixelformula/SIPA

Samal ajal kui muu moemaailm mattub mustrite ja värvide alla, on prillimoes tagasi minimalism. Ent päikeseprillid lähevad aina edevamaks.

Moodsad prillid näevad välja loomulikud: suured ja kohmakad plastraamid on asendunud kergemate ja õhulisematega. Agressiivne must taandub ja tähelepanu püüavad heledad toonid.

Dolce & Gabbana on värviliste prilli-klaaside moe pea peale pööranud: ninale võib toetada lausa kohvrid! Pixelformula/SIPA
Seotud lood:

Pastelltoonide austaja võib julgelt kanda ihukarva beeže, heleroosasid, õrnsiniseid, halle või soojades toonides prilliraame. Sära ja glamuuri hindajad naudivad kuldseid. Kuldne ja läbipaistev raam annab võimaluse riietusega rohkem mängida ja sobib pea iga rõivastuse juurde. Õrnale naiselikkusele ja ümarusele pakuvad konkurentsi nurgelised raamid, mis aitavad rõhutada kandja isikupära. Julgust tasub rõhutada lenduristiilis raamidega, naiselikkust ja seksikust kassisilmakujuliste prillidega.

Tänavune hitt – prillikett! Kui prillidest üksi aksessuaarina ei piisa, siis laena vanaemalt nende jaoks kaunis vintage’i hõnguga prillikett. Scanpix/ Sipa

Päikeseprillid lähevad järjest edevamaks ja on samuti vintage’i mõjuga. Mitu moemaja, sealhulgas Dolce & Gabbana ja Miu Miu, näitasid moelavadel ohtrate kaunistustega raame. Lilled, pärlid või kivikesed – päikeseprillidel on kõik äge!

Kiisustiilis prilliraamid võivad olla mis tahes värvi, nagu tuju on. Popid on julged toonid, aga ka valged raamid mustade klaaside ümber. FREDERIC BUKAJLO FREDERIC/SIPA

Halli argipäeva teevad ilusamaks toonitud klaasid. Lõbusad kollased, roosad või oranžid toonid on äge vaheldus tavalistele lenduriprillidele. Juba mõnda aega on tänavamoes näha olnud retrolikke kassisilmakujulisi päikeseprille. Sel aastal on päevakorras teravdatud nurgad ja tavapärasest väiksemad klaasid. Sportliku moe austajad võivad ette panna suusatajastiilis prillid ja tugevama suuna austajad kanda sirge ülaraamiga kandilisi prille.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare