Uskumatu! Disainerid keeldusid Meghan Markle'it riietamast enne, kui ta printsiga tuttavaks sai


Uskumatu! Disainerid keeldusid Meghan Markle'it riietamast enne, kui ta printsiga tuttavaks sai
Meghan Markle 2013.aastal "Näljamängude" filmi linastusel.

Londoni disaner Juliet Angus paljastas, et kuulsad tipp-disainerid keeldusid Meghan Markle'it veel viis aastat tagasi riietamast, sest ta ei olnud tol ajal piisavalt kuulus.

Tuntud stilist paljastas, et Meghanil oli raske leida disainereid, kes teda riietaks, kui veel vähetuntud näitlejannana Suurbritanniat külastas ning veel prints Harryga tuttavaks saanud ei olnud.

Tõsielusarja täht Juliet Angus postitas Meghanist Instagrami pildi, kus viimane pärast abiellumist Stella McCartney kleidis pulmapeole suundub. "Mäletan, et viis aastat tagasi, kui ma üritasin oma sõpra, Meghan Markle tollast stilisti, aidata tema Londoni pressireisi jaoks, siis ükski suur disainer ei tahtnud talle riideid laenata."

"Hästi tehtud, sul ei ole enam seda probleemi. Suur viga, SUUR!" kirjutas stilist toetavalt, et Meghanil ei teki sellist muret enam kunagi.

Foto: Mega Agency/Scanpix
Seotud lood:

Veel ei ole teada, millisele pressituurile Juliet vihjas, aga Meghan külastas Londonit 2013.aasta novembris. Kaamerate ette jäi ta ka "Näljamängude" filmi linastusel.

Näitlejanna oli küll telesarja "Suits" kolmanda ja neljanda hooaja filmimise keskel, aga ei olnud sel ajal Suurbritannias sugugi suur nimi. Nüüd, pärast prints Harryga abiellumist, on tegemist aga maailma ühe tuntuima naisega. Disainerid lausa ihaldavad teda riietada!

Allikas: The Daily Mail

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare