Uus trend: neid kultuslike saapaid kannab praegu iga teine kuulsusUus trend: neid kultuslike saapaid kannab praegu iga teine kuulsus
Sienna Miller Reuters

Mugavate paksu tallaga kohmakate tankssaabaste juurde on tulemas uus popp saabas, mida kuulsused sel hooajal aina rohkem kanda armastavad. See stiilne saabas sobib nii kleidi, teksade kui ka ülikonnaga kanda. Millega on tegemist?

Chloé loodud Suzanna saapad olid nii ikoonilised, et iga teine vähegi endast lugupidav pood tegi nende järgi oma pannaldega poolsaapad. Nüüd on aga Prantsuse moemajal uus paar saapakesi, mis kujunevad samamoodi kultuslikeks - Rylee-nimeline saabas.

Sel kuul on kauboi-stiilis poolsaabastega paparatsodele silma jäänud juba staarid nagu Sienna Miller, Chrissy Teigen ja Cheryl.

"Kevadsuvi 2018 kollektsioonis oli saabaste küllus - nii palju, et see olin kõige suurem trend moelavadel. Me oleme oma saabaste valikut suurendanud eelmisest suvest rohkem kui kolmandiku," ütleb Net-a-Porter'i ostujuht Lisa Aiken. Tema jaoks on saabaste kangelane just Chloé' Rylee-nimeline jalavari. Poodi on sisse ostetud lause viis erinevat võimalust nii, et trenditeadlik saab omale soetada poolsaapa või põlveni ulatuva võimaluse.

Seotud lood:
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare