FOTOD: Meghan Markle sulges kriitikute suud ja üllatas suve kohta ebatavalise rõivavalikuga

 (1)
FOTOD: Meghan Markle sulges kriitikute suud ja üllatas suve kohta ebatavalise rõivavalikuga
Prints Louisi ristimine: Meghan ja HarryAFP / Scanpix

Eile sai ristitud prints Williami ja Catherine’i, Cambridge’i hertsogi ja hertsoginna kolmas laps prints Louis. Moeringkond ja kriitikud aga ootasid põnevusega, mida Sussexi hertsoginna Meghan ristimisel kannab ning nad ei pettunud sugugi.

Meghan Markle on trooninud mitmete uudiste pealkirju, kandes elegantseid toon-toonis kostüüme, särk-kleite ja romantilisi kleite. Kuigi eelnevalt on naist kritiseeritud vanillitooni moevalikute poolest, mida Meghan ohtralt pärast hertsoginnaks saamist eksponeeris, siis pisiprintsi ristimisel üllatas endine näitlejanna oliivikarva rohelises kleidis. Ralph Laureni kleidiga sobitusid ideaalslt kokku samat tooni seemisnahksed kingad ning peakate.

Khaki on aga üllatav samm erinevalt naise nude-tooni kostüümidest ning ootamatu valik suviseks sündmuseks. Pigem ootaks sellist komplekti sügisel või talvel, aga tuleb tõdeda, et sellest hoolimata nägi hertsoginna suurepärane ja kuninglik välja.

Prints Louisi ristimine AFP / Scanpix

Pealaest ühte värvi riietumine on sel suvel loomulikult suur hitt, seega võib julgelt naist stiilieeskujuks võtta ka ise sündmusteks valmistumisel.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare