Helen Adamsonil soovitati kaalust alla võtta: ma ei saa öelda, et ma ei tundnud midagi seda lugedes


HELEN ADAMSON
HELEN ADAMSONFoto: Mati Hiis, õhtuleht

Lauljatar Helen Adamson tunnistab hiljutises Instagrami postituses, et ta pole ammu oma keha kohta alandavaid kommentaare saanud, aga eile saabus talle üllatav kiri.

"Helen, kaota 5 kilogrammi ja sa näed kuum välja!" seisab lauljannale laekunud kirjas. "Ma ei saa öelda, et ma ei tundnud midagi seda lugedes. Ma ei tundnud enda pärast halvasti ning ma ei hakanud mõtlema, et olen paks, sest suvaline inimene ütles seda mulle. Ma tundsin halvasti tema enda pärast," kirjutab Adamson.

Lauljanna sõnab, et ta ei kujuta ette elu ilma tõeliste väärtusteta, kui kõik keerleks selle üle, milline ta välja näeb või mida maailm temast mõtleb. "Jah, uskumuse jagamine, et täiesti tervislik naine on paks, on samuti kohutav. Ma usun, et kui sa ei väärtusta seda, mis tegelikult loeb, siis sa ei saa elust siiralt rõõmu tunda."

Naine tunnistab, et on palju inimesi, kes võtavad selliseid kommentaare südamesse ning innustab ka teisi mitte laskma oma minapilti kõigutada. "Ma tahan lihtsalt öelda, et ära lase kellelgi endale öelda, mis sa oled ja mis mitte. Välja arvatud oma arstil, kes annab meditsiinilise hinnangu."

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare