Karm suvi: Tiffany Trump vaevleb oma presidendist isa tõttu stressi käes


Karm suvi: Tiffany Trump vaevleb oma presidendist isa tõttu stressi käes
Donald Trump, tema naine Melania Trump ning tütred Tiffany Trump ja Ivanka TrumpFoto: ddp USA/Scanpix

Tiffany Trump paistab olevat sel suvel küll hoos, aga see ei tähenda, et tal lõbus oleks. President Donald Trumpi noorim tütar veedab "karmi suve" ning seda suuresti just oma isa tõttu.

"Tal on olnud karm suvi," ütles allikas väljaandele People. "Lahkuminek pikaaegsest kallimast teeb talle endiselt tüli. Isa ümber olev negatiivne tähelepanu teeb palju stressi ning tal ei lähe hetkel just kõige paremini."

Tiffany ja Donaldi suhetest on ka varem kirjutatud ning nende läbisaamine olevat üsna pingeline, eriti pärast viimase presidendiks saamist. "Pärast ametisse kinnitamist ei ole Tiffany ja tema isa vahetevahel kuid omavahel rääkinud ega kohtunud," rääkis allikas, et pärast viimast perekohtumist tundis Tiffany end ebamugavalt ning mitte väga teretulnult.

Üks põhjusi, miks nende suhted ei pruugi head olla, on see, et Donaldi poliitika erineb tema põhimõtetest. Näiteks eelmisel kuul tähistas Tiffany New Yorgis Pride'i, mis tähistab biseksuaalsust, samasooliste vahelist armastust ja vabadust. Tema isa aga selliseid sündmusi ei tunnusta.

Pride Saturday 🌈📍

A post shared by Andrew Warren (@adwarren) on

Oma rasket suve on neiu aga püüdnud leevendada pidudega ning varsti on tulemas New Yorgi moenädal, mis veelgi enam hingele leevendust toob. 24-aastane Trump on külastanud ohtralt moeetendusi ning ka nende järelpidusid, elades pillavat elu.

Tiffany Trump (paremal) oma ema Marla Maplesiga külastamas Taoray Wangi moeetendust Scanpix/ AP

Allikas: W Magazine

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare