10 inspireerivat tsitaati, mis panevad sind oma keha rohkem armastama10 inspireerivat tsitaati, mis panevad sind oma keha rohkem armastama
Scanpix

Kuulus olemisel on plusse ja miinuseid – viimastest suurim on kindlasti pidev kriitika selle pihta, kuidas nad välja näevad või mida teevad. Seetõttu on eriti värskendav, et nad ütlevad otse välja, mida nad 0-suurusest ja saleduskultusest arvavad.

America Ferrera:
Võta endale aega ja selgita välja, milles sa oled andekas ja millega saad maailma panustada. Ja saa üle sellest, milline su tagumik nendes teksades välja näeb!

Emma Watson:
Ütlen endale ikka ja jälle, et olen lihtsalt inimene, ebatäiuslik inimene, kes pole loodud välja nägema nagu nukk. See, kes ma inimesena olen, on palju olulisem kui see, kas olen hetkel heas vormis.

Jordin Sparks:
Ma ei kanna näidis-suurust ja ma olen sellega rahul.

Sofia Vergara:
Enesekindlus on seksikas! Tunnen end oma kehas mugavalt ja karda seda välja näidata.

Seotud lood:

Ashley Greene:
Paljudele naistele meeldib olla super-peenike, kuid ma ei taha endale keha, mis sarnaneb lapsele. Mulle meeldib naiselik keha, mis on treenitud ja vormis. See on palju seksikam!

Beyoncé:
Meil kõigil on omad ebatäiused. Aga olen kõigest inimene ja oluline on keskenduda ka muudele omadustele kui inimese väline ilu.

Loe veel

Emma Stone:
Sa oled inimene, kes elab vaid korra. Elu on suurepärane – seega söö see tükike punast sametkooki ära!

Jennifer Lawrence:
Sa pead saleduskultusest mööda vaatama – sa oled, kes oled ning tunne end oma nahas hästi. Mida sa teha saaksid? Olla iga päev näljane, et teisi õnnelikumaks teha? See oleks lihtsalt lollus.

Rihanna:
0-suuruses olemine on omaette karjäär ja me ei peaks püüdma olla nagu modellid. See pole realistlik ega tervislik.

Taylor Swift:
Kindlasti on ka minul oma keha suhtes ebakindlusi – kõigil on. Alles siis, kui mõistad, et ka inimestel, kes on sinu arvates ideaalsed, on sinuga sarnased kehaimidžiga seonduvad probleemid, hakkad end aktsepteerima sellisena, nagu oled.

Fotod: Scanpix
Allikas: Byrdie

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare