3 kleiti Soome presidendi vastuvõtult, mis tõmbasid kõige enam tähelepanu3 kleiti Soome presidendi vastuvõtult, mis tõmbasid kõige enam tähelepanu
Vida Press

Eelmisel nädalal tähistas Soome suurejoonelise Lossipeoga riigi 100. sünnipäeva.

President Sauli Niinistö ja proua Jenni Haukio vastuvõtu üheks kõige enam pildistatud paariks kujunesid vormeliäss Kimi Räikkonen abikaasa Minttuga. Minttu kandis safiirrohelist kleiti, mille kommentaatorid nimetasid koheselt “tormise mere” kleidiks. Vaata SIIT, millise maailmakuulsa moebrändi kleiti ta eelistas.

Sarnast värvi kleiti, küll tooni võrra heledamat, kandis ka lapseootel presidendiproua. Yle1 kommentaatorite sõnul ei andnud ta disainerile ühtegi suunist tegumoe ega värvi asjus. Kleidi autor on Soome aasta noor disainer Heidi Karjalainen. Tegemist oli disaineri esimese tellimustööga.

Kaks nimetatud kleiti ja lisaks ka Soome tippsuusataja Aino-Kaisa Saarineni kehasse töödeldud pitskleit, võitsid paljude televaatajate südamed. Nimelt said Yle1 vaatajad kogu ülekande jooksul hääletada õhtu parima riietuse poolt. Vastuvõtu ajal olid kõige populaarsemad just Minttu Räikkoneni ja Jenni Haukio kleidid, millele järgnes Aino-Kaisa Saarineni õhtutualett.

Seotud lood:

Fotod: Vida Press

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare