5 kinga- ja saapapaari, mis muudavad su jalad visuaalselt pikemaks


5 kinga- ja saapapaari, mis muudavad su jalad visuaalselt pikemaks
Foto: Vida Press

Õigete nippidega on võimalik oma jalad visuaalselt pikemaks muuta – täna keskendume just jalanõudele. Kuidas ja milliseid kingi kanda, et sinu jalad pikemad ja peenemad paistaksid?

Unusta rihm hüppeliigesel

Kui oled lühike ja peenike naine, tead juba tõenäoliselt, et rihmad hüppeliigesel ei muuda sind kuidagi pikemaks – need justkui lõikaksid su jala alumise osa ära. Proovi hoopis paari klassikaliselt lihtsaid kontsakingi.


Foto: Vida Press

Terav nina

Kõik terava ninaga kingad – kõrged või madalad – pikendavad visuaalselt sinu jalgu. Hetkel on meie lemmikuteks terava otsaga, madalad sussilaadsed loafers’id.


Foto: Vida Press

Poolsaapad kukepükste all

See kombinatsioon on eriti kasulik talviselt külmadel kuudel, kui paljad hüppeliigesed on välistatud. Selle asemel, et oma pikad teksad poolsaabaste sisse pista, eelista n-ö kukepükse koos poolsaabastega ja su jalad näevadki juba palju sihvakamad välja.


Foto: Vida Press

Seotud lood:

Risti-rästi rihmad

Kui oled lühike naine, unusta hüppeliigsel sirgelt seotavad paelad ära, sest need "lõikavad" su jalad veelgi lühemaks. Stiilne alternatiiv on aga paar kontsakingi, mil on eest risti-rästi seotud rihmad.


Foto: Vida Press

Eest kinnised kontsakingad

Sarnaselt nahatooni kingadega on ka ainult eest kinnised kontsakingad tõhusaks viisiks jalgu pikendada – need nagu sulaks sinu jalgadega ühte. Proovi terava ninaga paari, mis lisab veel ekstra sihvakust.


Foto: Vida Press

Allikas: Who What Wear


Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare