Backstage-video! Vaata, mis toimus Riia moenädalal enne ja pärast Ivo Nikkolo moeetendust lava tagaEesti moebränd Ivo Nikkolo esitles 29. oktoobril Riia moenädalal oma uut, järgmise aasta kevadsuvist kollektsiooni. Läksime enne moeetenduse algust lava taha - saa video kaudu osa moemaailma kõige pingelisematest hetkedest!

Kuna vaid loetud minutit enne show algust Ivo Nikkolo disaineritel Britta Laumetsal ja Margot Vaaderpassil jutuajamiseks aega polnud, siis vestlesime nendega vahetult peale moeetenduse lõppu.

Vaata siit kollektsiooni: Palju värve ja uus püksilõige: Ivo Nikkolo esitles Riia moenädalal värsket kevadmoodi

Kollektsioon „Body Lines“ on mõtteline kummardus inimkeha loomulikule ilule, mistõttu on nii kangaste kui ka tegumoodide valik inspireeritud naha tekstuurist ja kehajoontest.

Ühtlasi on kollektsiooni võtmesõnaks taas lohakas elegants, mida ilmestavad olulisemad uue hooaja moetrendid. Värvidest on esindatud naturaalsed nahatoonid, erinevad sinise variatsioonid, särtsakas roosa ja uue hooaja olulisem moevärv - khakiroheline.

Tegumoodidest on esiplaanil kelluka-siluetid, laiad lõiked nii pükste, kleitide ja üleriiete puhul, mis võimaldavad lõputult kihtidega mängida ning erinevaid esemeid kokku sobitada.

Seotud lood:

Inimkeha loomulik ilu, eelkõige kontuurid, kumerused ja nahapinna tekstuur kanduvad edasi õmblusjoontesse ja elukogenud nahapinda meenutavatesse kangastesse.

Ühtlasi on Ivo Nikkolo kevadsuvise kollektsiooni kangavalik taaskord hoolikalt läbi mõeldud, rõhk on naturaalsetel kangastel nagu on siid, puuvill, kašmiir ja linane.

Koos Ivo Nikkolo kollektsiooniga esitleti Riia moenädalal ka noore andeka Eesti ehtekunstniku Triin Kuke erikollektsiooni „Ivo Nikkolo x KUKK Jewellery“, mis koosneb kergetest ja mängulistest hõbeehetest.

Vaata videot!

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare