DELFI FOTOD | Eesti mainekaima moeauhinna Kuldnõel võitis Kristina Viirpalu


DELFI FOTOD | Eesti mainekaima moeauhinna Kuldnõel võitis Kristina Viirpalu
Foto: Karli Saul

Täna alanud Tallinn Fashion Weeki kulminatsiooniks oli Kuldnõela gala, kus anti välja nii Kuldnõela kui ka Hõbenõela auhinnad. Kuldnõela pälvis Kristina Viirpalu, Hõbenõela võitis Mare Kelpman.

Kuldnõela auhinnale kandideerisid Kristina Viirpalu rõivabrändiga KV Couture, Marit Ilison ja Kadri Kruus,

Hõbenõela auhinnale olid sel aastal nomineeritud Xenia Joost, Mare Kelpman kaubamärgiga Kelpman Textile ja Mari-Liis Saretok rõivabrändiga Kokomo Collection.

Seotud lood:

Vaata siit Kristina Viirpalu võidukollektsiooni:

Eesti moedisaini auhinnaga Kuldnõel tunnustatakse silmapaistva moelooja järjepidevat tööd vähemalt viie viimase aasta vaates. Silmas peetakse kollektsioonide kvaliteeti ja funktsionaalsust, ajakohasust ja ilu, samuti pööratakse tähelepanu müügiedule ning ekspordivõimekusele.

Hõbenõelaga pärjatakse julge pealehakkamise, erakordse ettevõtlikkuse, särava idee ja energilise teostuse eest moeloojat, kaubamärki või kollektsiooni, mis on olnud viimase aasta kõige silmapaistvamaks komeediks meie moetaevas.

Võitjad valis välja žürii koosseisus Kristi Pärn-Valdoja (ajakirja Säde peatoimetaja), Piret Puppar (EKA moedisaini osakonna juhataja), Kristina Herodes (Postimehe moeajakirjanik), Urmas Väljaots (moeekspert), Britta Ratas (Kaubamaja turundusjuht), Filippo Caroti (moefotograaf) ja Aljona Eesmaa (moetoimetaja ja -blogija).

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare