DELFI FOTOD | Tõeline kostüümidraama! Embassy of Fashion pani moenädalale suurejoonelise punkti



DELFI FOTOD | Tõeline kostüümidraama! Embassy of Fashion pani moenädalale suurejoonelise punkti
Foto: Kert Saarma

13nda moenädala lõpetasid ühenduse Embassy of Fashion moekunstnikud Ketlin Bachmann, Riina Põldroos ja Aldo Järvsoo.

Ketlin Bachmann tõi lavale kollektsiooni, mis on disainerile omaselt vastuoluline, olles ühtaegu nii tume ja tõsine kui ka kerge ja mänguline. Ketlini inspiratsiooniks olnud ööelukad lipsavad läbi kollektsiooni detailidelt ja aplikatsioonidelt ning tumedat tonaalsust läbistavad valgussähvatustena erinevad metalltoonid, läiked ja litter.

Riina Põldroos sukeldus oma värskes loomingus vetesügavustesse ning toob moelavale lummavad ja lainevahused näkineiud ning ahvatlevana helklevad soomused. Tema kollektsioonis vahelduvad õhukesest neopreenist liibuvad kleidid ja töötlemata lõikeservadega mantlid, pimedusse heidavad aga valgust hinnalised litterkangad.

Aldo Järvsoo on oma loomingus kogunud inspiratsiooni nõiduslikest naistest, kes seiklevad pimedates sügisõhtutes ja kaamose hämaruses. Tema uues kollektsioonis kohtab nii neopreenist mantleid ja sportlikke jakke kui ka sügavpunasena voogavat siidšifooni ning seda saadab Tanel Veenre Jewellery värskeim ehtekollektsioon, milles leidub liblikaid, nahkhiiri, riste, südameid ja mustvalgeid silmakujulisi poolvääriskive.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare