Eesti bränd Vestige Verdant võidutses ilumaailma Oscarite jagamiselEesti bränd Vestige Verdant võidutses ilumaailma Oscarite jagamisel
Foto: Vestige Verdant

Eesti luksuslooduskosmeetika bränd Vestige Verdant krooniti Euroopa kõige prestiižsemal iluauhindade konkursil Gala Spa Awards võimsa teise kohaga.

Saksamaal toimunud Gala Spa Awardsil, kus Vestige Verdantiga võistlesid kõrvuti maailma parimad kosmeetikatootjad ning ilubrändid nagu Bulgari, Givenchy, Dior, YSL jpt. Vestige Verdanti teine koht “Orgaanilise innovatsiooni” kategoorias on märk monumentaalsest saavutusest – nende selja taha jäi maailmakuulsatelt brändidelt ligi 300 ilutoodet.

Tänaseks kuulub eestlaste loodud ilubränd sinna kategooriasse, kuhu on jõudnud kogu maailmas vaid vähesed. Maailma juhtivate ilubrändide loojad olid vaimustunud kodumaise brändi toodetest ja avaldasid tunnustust, et Vestige Verdant on suutnud saavutada nende kõrval auväärse koha.

Vestige Verdant on Eestis 2013. aastal loodud luksuslooduskosmeetika bränd, mis loodud põhimõttel, et sinu keha on tempel. Kõik nende tooted 100% looduslikud, kuna nad on veendunud, et iluhüved on sama olulised kui tervis ning kosmeetikatooted peavad olema tervist tugevdavad mitte seda kahjustavad.

Ülalmainitu on saavutatud vaid kolme aastaga, jõudes selle ajaga üksinda kaugemale kui kogu Eesti kosmeetikatööstus viimase 80 aastaga. Täna kinnitavad nad oma positsiooni Euroopas, olles valitud nii Vogue’i kui Berliini moenädalale VIP-külalistele kingituseks, peagi plaanitakse suund aga ka Aasia turule võtta.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare