Eesti disainerid esitlesid Zero showroomis suviselt värsket loomingut


Rohkelt kodumaist moodi showroomis Zero
Rohkelt kodumaist moodi showroomis Zerofoto: Marek Metslaid

Möödunud neljapäeva õhtul kogunes rohkearvuline moepublik showroomi Zero, kus kodumaised brändid Jukocute, Kätlin Kaljuvee, MyaMoon ning OOMYO esitlesid oma värskeid kollektsioone.

Jukocute esitles erikollektsiooni “Mutabor”, mida iseloomustavad õrnad pastelsed toonid, väiksed vormid ja idamaised ornamendid. Naiselikud kotid on inspireeritud loomadest ja lindudest.

Loodusest on inspiratsiooni ammutanud ka Kätlin Kaljuvee illustratsioonidega kaunistatud külluslikud siidisallid ning õhulised puuvillasallid, mis jutustavad lugusid lilledest, lindudest ja loomadest. Suvises värvigammas sallid on lihtsate rõivaste juurde värskendavaks ja silmapaistvaks aktsendiks.

MyaMooni värviline suvekollektsioon "Washed Ashore" on inspireeritud jaanuarikuisest reisist suvisele Tenerifele. Türkiissinine alati lainetav meri, õitsvad erksad taimed, intensiivsed loojangud ja sumedad ööd – just need emotsioonid ja värvid kajastuvad MyaMooni suvistes ehetes. Vormid on lihtsad ja igikestvad.

Koostöös Kätlin Kaljuveega on loodud rätikuhoidja (scarf adjustment) ja nimetatud tema isevoolava vormi ning Kätlini joonistuste järgi “Natural
Heritage”. Puhtast hõbedast ajatu vorm sobib nii siidsalli sättimiseks kui iseseisva ehtena.

Seotud lood:

OOMYO kollektsioonist esitleti mahedamas ja erksamas värvigammas jooga- ja vabaajarõivaid, mida iseloomustas rõhutatud naiselikkus - pikad lendlevad kergest tüllist pitsiservaga seelikud said külastajate lemmikuks.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare