Eesti looduskosmeetikabränd Tilk! töötas Catwalk.ee lugeja retsepti põhjal välja unisex-näoõliEesti looduskosmeetikabränd Tilk! töötas Catwalk.ee lugeja retsepti põhjal välja <em>unisex</em>-näoõli
Foto: Tilk!

Küsisime mõne kuu eest teilt, millisest ilutootest tunnete kõige enam puudust. Meile saabus kümneid ilutoodete "retsepte", millest valisime välja ühe ja millest on nüüdseks valminud täiesti uus ja looduslik ilutoode. Eriti hea, et see sobib kasutamiseks nii naistele kui meestele.

Tilk! Smooth Me on kerge koostisega unisex-näoõli, mis aitab saada mõnusalt pehme naha ja loomulikult särava jume. Tootes sisalduv kadakas stimuleerib ja parandab vereringet, eemaldab toksiine ning on põletikuvastase toimega. Jojoba- ja kookosõlis sisalduv E-vitamiin mõjub noorendavalt, siludes ja pinguldades nahka ning tuues esile naha loomuliku jume. Kookosõlis sisalduvad triglütseriidid on suurepärastsed niisutajad ja mõjuvad nahka pehmendavalt.

Uue toote idee autor, 26aastane Kadri Vahersalu ideeks oli luua õli, mis sobiks nii meestele kui naistele. “Midagi, mida paarid saaksid koos kasutada ja mis oleks oma aroomilt neutraalne. Ehk siis, et see poleks liiga mehelik ega ka magusalt naiselik. Leian, et sellised tooted ei hoia ainult vannitoas ruumi kokku, vaid ka ühtlustavad naiste ja meeste vahelist ebatasakaalu,” kommenteeris Kadri. Naine kasutab ise kasutab igapäevaselt Aesop'i Mandarin näokreemi, õhtul aga Sunday Riley Luna näoõli, paar korda nädalas koorib ta oma nahka Aesop exfoliant paste'iga ja teeb näomaske.

Ta lisas, et enam ilufirmadki võiksid enam pöörata tähelepanu täisväärtuslikule eluviisile ja selle propageerimisele. “Meie nahka mõjutab kõige rohkem see, kuidas me elame, mida me sööme, palju me sporti teeme. Ei saa loota, et kui soetame endale 200-eurose kreemipurgi, siis kahe nädala pärast on kortsud läinud ja elu on lill.”

Smooth Me näoõli jõuab Tilk!i veebipoodi müügile septembris ja selle hinnaks on 26,90.