FOTOD | Beatrice esitles erinevatest ajastutest ja tekstiilidest inspireeritud rõivakollektsiooniFOTOD | Beatrice esitles erinevatest ajastutest ja tekstiilidest inspireeritud rõivakollektsiooni
Fotod: Meisi Volt

Rõivakollektsiooni nimi on RIPS by Beatrice FENICE – rips tähendab eesti keeles ripsmekarva, kuid kirjeldab ka inglise keeles ideaalselt kollektsiooni aluseks olevat mõtet. Inspiratsiooni on saadud erinevatest ajastutest, tekstuuridest ja tekstiilidest, mis tunduvad olevat oma kontekstist välja rebitud ja mida on omavahel kombineeritud viisil, mis annab neile uusi funktsioone.

“Me elame imelisel ajal, mil mood ei sea meile reegleid, mis on õige ja mis vale,” sõnas Beatrice. Naine armastab rõivakollektsiooni raames segada erinevaid tekstuure ja ideid, kasutada kallist siidi ja ühildada seda hoopis jämedakoelisemate materjalide taaskasutatud tükkidega. Iga ese on unikaalne ja käsitsi valmistamise tehnoloogia ei lase ühelgi esemel olla teise ideaalne koopia. Kollektsioon räägib ka valust ja haavatavusest, mida mõistavad kõik inimesed.

Beatrice FENICE on multidistsiplinaarne kunstnik, Eesti seltskonnaelu staar ja stiiliikoon alates 1993. aastast. Ta on 20 aastat juhtinud oma modelliagentuuri ja on šampanjakultuuri eestvedaja Eestis.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare