FOTOD | Eesti Näituste messikeskuses avati suur sügisene ilumessIlu Sõnum 2017
Ilu Sõnum 2017Foto: Karli Saul

Sügismess toob välja uued moevärvid, näitab kätte uued suunad ja trendid, pakub uusi ideid ja inspiratsiooni.

Messikeskuse viies saalis on esindatud ligi 300 firmat ja ligi 800 kaubamärki. Uudistamist jagub nii professionaalidele, asjaarmastajatele kui ka neile, kes alles ilumaailmaga tutvust tegemas.

Messil saab end kurssi viia ilumaailma uusimate trendidega, lisaks kosmeetikatööstuse uudistele toob mess külastajateni ka kireva aksessuaaride valiku ning hulgaliselt sügis-talviseid moetooteid. Kohalike moedisainerite ja õmblusateljeede ala võtab külastajad vastu oma värskete rõivakollektsioonidega, kellest mitmed on toonud messile välja oma äsja Tallinn Fashion Weeki raames esitletud loomingu.

Viimase paari aastaga on väga populaarseks muutunud erinevad esteetilise meditsiini protseduurid, mis tagavad kliendile soovitud tulemused juba esimeste protseduuridega. Messi peatänavalt leiab ligi 40 profisarja ja ilukliinikut.

Samuti jätkavad oma võidukäiku ilumaailmas multifunktsionaalsed ning innovatiivsete koostisosadega nahahooldustooted, mis lubavad kiiremat ja püsivamat tulemust võitluses oma nahaprobleemidega ning aidates tihti neid ka ennetada. Üha enam on leiab ka ilumessilt stende, kus kliendile sobiv nahahooldusprogramm koostatakse hooldavaid ja ravivaid tooteid ning protseduure kombineerides.

Mess on avatud tänasest pühapäevani.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare