FOTOD | Fotograaf Laura Nestor tutvustas 2018. aasta moekalendrit


FOTOD | Fotograaf Laura Nestor tutvustas 2018. aasta moekalendrit
Foto: Jelena Rudi

Eelmise nädala lõpus muutus Laura Nestori ja Getter Kuusmaa stuudio üheks õhtuks mõnusaks pop-up-galeriiks, milles tutvustati Laura Nestor Photography äsjailmunud 2018. aasta kalendrit.

Fotostuudio säravvalgete seinte vahele loodi pühadehooaja algusele kohane pidulik ja soe keskkond. Kohale saabunud moe- ja disainimaailma tipud said nautida suureformaadilisi kalendrikaadreid ja GET stuudio loodud imelisi videoinstallatsioone, millele saab pilgu peale heita ka kalendri müügipunktis Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas.

“Kalender valmis väga väikeses tiimis ja seda toredam oli selle avaldamist niivõrd suures seltskonnas pühitseda. Eriti huvitav oli mul jälgida külaliste reaktsioone, kui nad esimest korda kalendri kätte võtsid ning seeriale pilgu peale heitsid. Kindlasti toob see teos emotsioone ka jõuluvana kingikotti,” on Laura veendunud.

Kalendriks vormistatud intrigeeriva fotoseeria loovtiimi kuulusid lisaks Laurale veel kaks andekat tegijat, meigikunstnik Erle Taklai ja projekti videoinstallatsioonide autor Getter Kuusmaa. Kalendri kujundas Rauno Pello, kelle abil on valminud ka Laura eelmised isiklikud projektid. Fotoseeria valmimisele aitasid kaasa ka Eesti parimad modelliagentuurid Mj Models ja AL Model Management.

Kalendri “Laura Nestor Photography 2018” kaante vahelt leiavad silmailu nii fotokunstniku talendi kauaaegsed austajad kui selle just avastanud iluarmastajad. Loomulikult sobib kalender suurepäraselt ka kingituseks. Saabuva aasta kõige vingem fotokalender “Laura Nestor Photography 2018” on eksklusiivselt müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas, e-poes www.kaubamaja.ee ja Viru Keskuse aatriumis toimuval Kaubamaja jõululaadal. Suureformaadilise seinakalendri hinnaks on 19,99.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare