FOTOD | Hommikusöök Tiffany juures? Nüüd on see päriselt võimalikFOTOD | Hommikusöök Tiffany juures? Nüüd on see päriselt võimalik
Tiffany & Co.

Ilmselt maailma kõige kuulsam juveelitootja Tiffany & Co. avab homme omanimelise kohviku, mis on saanud inspiratsiooni legendaarsest helesinisest ehtekarbikesest, mille sisse on aastakümneid ehteid asetatud.

Kohvik avatakse homme New Yorgis Manhattanil, Tiffany & Co. esinduskaupluses 5. avenüü ja 57nda tänava nurgal. Legendaarne kauplus on samas kohas asunud alates 21. oktoobrist 1940. Kohvik kannab nime Tiffany Blue.

Kohvikus hakatakse serveerima klassikalisi Ameerika hõrgutisi, mis on valmistatud kohalikust toorainest ja on tipptasemel kvaliteediga. Lihtne menüü muutub ja areneb hooajast hooaega ning muidugi kuuluvad sinna ka New Yorgi linnale omased road, mis on taasloodud spetsiaalselt juveelibrändi jaoks.

Kohvik asub hoone neljandal korrusel, kus paikenvad ka brändi kodu- ja aksessuaaride osakond. Nii kohviku kui ka poeruumide sisekujundus peegeldab kaasaegset luksust.

Allikas: Town & Country Magazine

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare