FOTOD | Iris Janvieri suvise business-kollektsiooni näoks on kirjastaja Tiina RistimetsFOTOD | Iris Janvieri suvise <em>business</em>-kollektsiooni näoks on kirjastaja Tiina Ristimets
Foto: Iris Janvier

Iris Janvieri moemaja naised teavad, et suvest hoolimata paljudesse kontoritesse avaralõikelised suvekleidid ei sobi. Mida siis kanda?

Hästi istuv, mugav ja moodne kleit mängib edukates otsustes suurt rolli – palju suuremat kui me esmapilgul arvatagi oskame. Uues kollektsioonis on 25 erineva disainiga mudelit, kust iga ärinaine leiab endale sobiva. Kleite iseloomustab elegantne joon, minimalism, intelligentsus ja praktiline mugavus. Kõik kleidid kannavad Iris Janvieri moemajale omast DNA-d, kus põimuvad modernsus, funktsionaalsus ja suure hoolega läbi mõeldud detailid. Kollektsioon on praktiline, mugav ja valmistatud kvaliteetsetest kangastest, mis ei vaja igapäevast hooldust.

Uue kollektsiooni esitlejaks valis moemaja eduka kirjastaja Tiina Ristimetsa, kes on eneseteadlik ja stiilne naine, hinnates kõike seda ka oma igapäevases riietuses.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare