FOTOD | Tippmodell Emily Ratajkowski õpetab, kuidas teha ideaalset bikiinifototFOTOD | Tippmodell Emily Ratajkowski õpetab, kuidas teha ideaalset bikiinifotot
Foto: Vida Press

Näitleja ja modell, kes on nõutud ka iga-aastasel Victoria's Secreti pesumoeetendusel, avaldas ajakirjale Elle nippe, kuidas teha ideaalne rannarõivastes foto.

Üks on modelli sõnul kindel – kui sa ei tunne end bikiinides hästi, on seda kaugele näha. “Kõik saab alguse enesekindlusest.” Mitte vähem tähtsad pole modelli sõnul ka õiged poosid ja nurgad, mida fotol esile tuua. Keera keha kergelt küljele ja aja selg kergelt nõgusaks, et tekiksid naiselikud kumerused. Pingutada tasub ka kõhulihaseid. Kui kahtled, harjuta erinevaid poose enne kodus peegli ees – ja võidki juba peagi rannas kauneid pilte klõpsida.

Seotud lood:

When paps provide instagrams 👌🏽

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jul 26, 2017 at 9:46am PDT

Loe veel

Emilyl endal lemmikut poosi pole, kuna tema arvates on naise keha väga mitmeti jäädvustatult kaunis. “Mõnedel fotodel seisan sirgelt ja otse, need fotod on küll väga lihtsad, kuid need meeldivad mulle väga.” Seega, poseeritud fotod võivad olla küll lõbusad, kuid lihtsuses peitub teinekord suuremgi võlu.

🔮

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jul 28, 2017 at 5:52pm PDT

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jul 22, 2017 at 1:55pm PDT

CA

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jul 12, 2017 at 5:31pm PDT

Allikas: Elle

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare