FOTOD: Üllatav detail, mis seob president Kersti Kaljulaidi ja kuninganna Elizabeth II


FOTOD: Üllatav detail, mis seob president Kersti Kaljulaidi ja kuninganna Elizabeth II
Kuvatõmmis / Twitter / TheRoyalFamily

Kui möödunud kuul president Kersti Kaljulaid kuninganna Elizabeth II-ga kohtus, hakkas silma üks põnev nüanss - nimelt kannavad mõlemad naised käekella mitte tihedalt ümber käe vaid hoopis nii, et see langeb kergelt randmele.

Kui paljud naise eelistavad, et käekell oleks kindlalt ümber käe, siis need kaks daami kannavad kella hoopis vabamalt. Kuninganna Elizabeth II on käekella õrnalt ümber käe kandnud juba väga noore naisena. Näiteks Netflixis toodetud film "The Crown", mis kõneleb kuninganna elust, on tuntud täpsete detailide poolest. Seega võib ka telesarjas näha noort kuningannat kandmas kella nii, et see langeb õrnalt randmest allapoole. Läbi aastate on kuninganna lemmikuimad kellabrändid olnud Patek Philippe ja Audemars Piguet.

Kuninganna Elizabeth II ja prints Philip Foto: POOL New, REUTERS
Seotud lood:


Kui räägitakse kuninganna käekelladest, siis tuuakse alati ajaloost välja üks põnev fakt - nimelt kandis Elizabeth II oma koronatsioonil käekella, mida peetakse üsna haruldaseks sammuks. Tõsi, käekell oli erakordselt väike ja siiani vaieldakse, millise firma kell kuninganna rannet kaunistas. Kõige tõenäolisemaks peetakse Cartieri kella, mille Elizabet II sai Prantsuse presidendilt kingituseks.
Muide, kui Kersti Kaljulaid ametisse astus, siis tema käekella ei kandnud.

Uued Ministrid Foto: Jaanus Lensment

Kaljulaid on üldse tuntud üsna minimaalse ehete kandjana.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare