Grete Paia kaunite juuste saladused: kolm nippi, mida saad ka sina kasutadaGrete Paia kaunite juuste saladused: kolm nippi, mida saad ka sina kasutada
Foto: Meeli Küttim

Sul on küll pikad juuksed, kuid inspiratsiooni nende stiliseerimiseks napib? Lauljatar Grete Paia avaldab oma soengulemmikud – ehk inspireerivad need ka sind.

“Igapäevaselt olen üsna mugav inimene – vaatan, kuidas kõige kiiremini ja väiksema vaevaga juuksed enam-vähem korda saaks ja juba tormangi kodust välja,” tunnistab laulja. Kuidas ta alati nii stiilne välja näeb?

Hangi endale lahedaid peakatteid. “Mina olen suur kaabude fänn, sest need toimivad ka siis, kui pead otse voodist veidi sassis peaga välja hüppama. Kammi juuksed kiirelt läbi, viska kaabu pähe ja juba oledki valmis minema.”

Soeta krepitangid. “Kadestan neid, kellele sobivad lahtised peadligi soengud. Kui sa pole üks neist – nagu ka mina –, siis muretse endale krepitangid, mis sekunditega juustele kohevust lisavad. Volüümi saavutamiseks on head ka soolasprei või minu suur lemmik Batiste kuivšampoon, millel on nüüd ka palsam sees ja mis ei muuda juukseid kahuseks.”

Kujunda endale signatuursoeng. “Praegu meeldib mulle kõige rohkem kõrge ja veidike sasitud hobusesaba – väga kergelt valmiv, efektne ja kelmikas soeng. Vastavalt tujule võib juustes kanda ka lillepärgi või muid toredaid aksessuaare, mis tuju heaks teevad.”

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare