ILU NIMEL: Kui tihti värvib Gwen Stefani oma juukseid tegelikult?ILU NIMEL: Kui tihti värvib Gwen Stefani oma juukseid tegelikult?
Vida PressVida Press

Blondidel võib küll lõbusam elu olla, aga selleni jõudmiseks tuleb näha palju vaeva. Gwen Stefani on tegelikkuses tumepruunide juustega. Selleks, et tema kiharad alati veatult plaatinablondid püsiksid, on naise ilurutiin üsna intensiivne.

Väljaandele Refinery 29 antud intervjuus tunnistas Gweni pikaaegne stilist Danilo Dixon, kuidas lauljatari ja telesaate „The Voice“ saatejuhi ikoonilise soengu eest hoolitsetakse. „Me värvime tema juukseid igal esmaspäeval enne saate filmimist. Gwen on Itaalia juurtega tüdruk, kel on loomulikult kergelt lokkis tumepruunid juuksed. Kui vaadata tema juba mõnda aega tagasi filmitud muusikavideot laulule „Cool“, siis seal on näha tema loomulikku tooni. Võttis aega, et jõuda just selle õige blondi värvi leidmiseni, kuid tänaseks on parim kvaliteet olemas. Jah, me kasutame just värvi, mitte blondeerijat,“ sõnas ta. „Vahel kuuleme kedagi kommenteerimas, et see pole loomulik. On küll! See on üleloomulik.“ Jah, kui sa soovid, et sinu tumedad juuksejuured püsiksid pidevalt blondid just nagu Gwenil, siis peitub saladus regulaarses värvimises, mitte blondeerimises.

Danilo, kes esindab ühtlasi juuksehooldusbrändi Pantene, lisas, et kuigi tal on nii Gweni kui oma teiste klientide jaoks rohkelt uuenduslikke ideid, meeldib talle sama palju ka nende olemust ja isikupära hoida. „Tähtis on, et sa kannaksid oma välimust välja, mitte vastupidi. Gweni puhul on tegemist erakordse Barbie nukuga, kes on samal ajal ka minu hea sõber ja suurepärane meelelahutaja. Ta näeb alati hea välja!“

Allikas: Allure

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare