Instagramist moelavadeni: Just see on järgmise aasta trendikaim viis tõmmata tähelepanu dekolteeleInstagramist moelavadeni: Just see on järgmise aasta trendikaim viis tõmmata tähelepanu dekolteele
Foto: Vida PressVida Press

Missugune on 2018.aasta kuumim "rindade" trend moemaailmas?

Rindadele ja dekolteele tähelepanu tõmbavaid rõivaid on aastasadade jooksul moemaailmast läbi käinud palju. Riided on paljastanud rindu nii altpoolt kui külgedelt ning kui #freethenipple trend sotsiaalmeedias plahvatuslikult laineid lõi, ei kandnud selle pooldajad oma intiimse kehapiirkonna varjamiseks midagi. Mis järgmiseks?

Nii moelavadelt kui kuulsuste sotsiaalmeediast (ehk sealt, kus kõik moeröögatused alguse saavad, eks?) ilmneb, et üha enam muudetakse oma rinnapartii silmapaistvamaks rõivastega, mis justkui imiteerivad pesu. Korsette meenutavate kleitide ja toppide, tuntud ka kui bustier-stiilis rõivaste, eesmärgiks on toetada üheaegselt nii pihta kui rindu. Stiili teeb ainulaadseks asjaolu, et tihti on vähemalt üks õlg paljastatud. Kuigi moeröögatus ei pruugi sobida kontorisse ega muudesse ametlikesse keskkondadesse, jumaldavad seda juba armastatud moedisainerid ja staarid. Vaata järele!

Brock Collection kevad-suvi 2018

Foto: Vida Press

Alexander McQueen kevad-suvi 2018

Seotud lood:

Foto: Vida Press

Preen by Thornton Bregazzi kevad-suvi 2018

Foto: Vida Press


Au Jour le Jour kevad-suvi 2018

Foto: Vida Press

Au Jour le Jour kevad-suvi 2018

Foto: Vida Press


Dior kevad-suvi 2018

Foto: Vida Press


Emily Ratajkowski. Kleit: Brock Collection

Foto: Ekraanitõmmis Instagramist

Loe veel


Elsa Hosk. Püksid: Monse. Kott: Dior

Foto: Ekraanitõmmis Instagramist


Stiilinipp! Romee Strijd kannab bustier-stiilis toppi sarnases toonis cargo-pükste, poolsaabaste ja silmapaistva kuldse kaelakeega. Tulemus: šikk!

Foto: Ekraanitõmmis Instagramist

Allikas: Who What Wear

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare