Jumestuskunstnik Liisa Leetma: "Rõhuta parimat, mis sul on!"Maybelline New York backstage Tallinna moenädalal
Maybelline New York backstage Tallinna moenädalalFoto: Maybelline New York

Maybelline New York Eesti oli sel aastal juba viiendat korda Tallinn Fashion Weeki ametlik meigipartner. Catwalk.ee vestles brändi uue jumestuskunstniku ja blogija Liisa Leetmaga.

Liisa Leetma (22) on julge ja silmapaistva välimusega blogija ning meikar, kes ühines Maybelline New Yorki team'iga alles hiljuti – teda märgati tänu blogile hellonheels.eu, kus ta kirjutas meigitoodetest, mis on tema jälgijatele ka reaalselt kättesaadavad.

Sinist huulevärvi kandev Leetma julgustab naisi üldiselt rohkem meigiga katsetama. "Meigiga seoses võiks unustada eelarvamused ja proovida rohkem näiteks erinevaid värvilisi lainereid. Isegi kui sa ei julge midagi väga silmapaistvat proovida, siis katseta näiteks värviliste silmapliiatsitega. Kui sa arvad, et kannad selle välja, siis sul on tõenäoliselt õigus." Julgematele tutvustab ta, kuidas saavutas enda sinise huulemeigi: "Kasutasin Maybelline'i Color Tattoo lainerit – ja miks mitte seda silmade asemel huultel kanda!" Üheks oma lemmikuks meigitooteks peab ta aga sama brändi Colossal ripsmetušši.

Millised meigitrendid hetkel õhus on? "Mood pakub igaühele midagi, seinast seina. Piirid puuduvad ja kindlasti tasub ka igapäevameiki veidi värvi lisada," soovitab ta. Ühe valitseva suunana toob ta siiski välja koosluse tume huul+tagasihoidlik silmameik+nude-meigipõhi.

Seotud lood:

Peamiseks ilusoovituseks annab Leetma järgmise: "Vali oma parim omadus ja rõhuta seda. Kui sulle on antud ilusad kulmud, siis rõhuta neid. Kui sul on veatu nahk, siis lisa näo kõrgematele kohtadele highlighter'it ja too see veelgi enam esile! Loomulikku ilu rõhutades näed alati hea välja."

Vaata ka galeriid Tallinna moenädala ilu-backstage'ist!

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare