Just sellise lõikega lühikesed püksid sobivad kurvika kehaga naistele kõige pareminiJust sellise lõikega lühikesed püksid sobivad kurvika kehaga naistele kõige paremini
Püksid Balmain, 570.-

Kurvikale kehale sobivad paljud naiselikud kleidid, seelikud ja püksidki. Lühikeste pükste puhul võib õigete äratundmine olla keeruline... Need võtted aitavad sind kindlasti.

Küljelõhikutega. Laiade puusadega naised on selliste lühikeste pükste leidmisega, mis jalgu optiliselt lühemaks ei lõika, tõeliselt hädas. Paljudel pükstel on sääred lühikesed, kuid sulle sobivad lahedama säärega püksid, mille säärte välisküljel on lõhikud – ühtaegu nii trendikas kui mugav. Tegemist on ka teksadest või puuvillastest pükstest pisut formaalsema rõivaesemega, seega miks mitte selliseid pükse ka sügise saabudes kanda. Lisa juurde kena pluus ja kontsaga jalanõud – šikk!

Põlveni ulatuvad püksid. Püksid, mis lõpevad põlvekõrgusel, on sinu kui puusaka naise jaoks väga hea variant. Eriti siis, kui need on pigem kitsad ja näitavad täies ilus kogu su loomulikku kurvikust. Viimistletuma välimuse jaoks otsi endale tõstetud vöökohaga püksid, kasuta vööd, lisa ilus pluus ja kontsadega kingad. Argipäevasemat komplekti täiendavad tanksaapad, baleriinad või kaunistustega madalad kingad.

Kõrge vöökoht. Kõrge vöökohaga lühikesed püksid on ideaalsed pirnikujulise kehaga naistele, kelle puusad ja reied on ülakehast laiemad. Sale, vööga rõhutatud vöökoht muudab keha visuaalselt liivakellakujuliseks. A-lõikelised alt laienevad püksid pakuvad kandmiseks piisavat mugavust.

Seotud lood:

Lihtne disain ja puhtad värvid. Mida pilkupüüdvam on su riietus, seda enam see rõhutatud kehaosadele tähelepanu tõmbab. Külluslikult kaunistatud ülemise osaga koos tasakaalustavad puusi lihtsa joonega lühikesed püksid, mis näitavad keha proportsionaalsemana. Pikitriibuline kangas mõjub samuti hästi, pikendades visuaalselt jalgu ja andes kehale üldiselt saledama joone. Kui sul on tavalisest laiemad puusad ja reied, siis on just puhastes värvitoonides pikemad, ruumikamad ja kõrge vöökohaga püksid need, mis sulle sobivad.

Allikas: She Finds

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare