Kasulikud nipid, kuidas leida hea hinnaga suurepärane spordirinnahoidjaKasulikud nipid, kuidas leida hea hinnaga suurepärane spordirinnahoidja
Chris Yang/ Unsplash

Õige spordirinnahoidja muudab treenimise oluliselt mugavamaks, mistõttu on see vaieldamatult oluline osa trenniriietusest. Õige spordirinnahoidja valimine võib olla keeruline, kuid jagame kasulikke soovitusi, kuidas sobivaim toode.

1. Kui rinnahoidja on seljas, siis aseta käsi seljataha, kus on tavaliselt kinnitus. Pane sinna vahele näpp ja kui saad seda umbes poolteist sentimeetrit liigutada mõningase pingutusega, siis järelikult on suurus õige.

2. Kontrolli, et rinna ja korvi vahel ei ole üleliigset ruumi, sest muidu hakkab rind trenni tehes korvis liikuma.

3. Kui oled spordirinnahoidja riietusruumis selga pannud, siis hüppa ja veendu, et tunned end mugavalt. Kui rinnahoidja õlapaelu saab reguleerida, palu seda klienditeenindajal teha. Õlapaelu on mõistlik reguleerida aeg-ajalt ka kodus, sest trenni tehes kipuvad need lõdvenema. Ära eelda, et sinu tüüpiline suurus võib alati õige olla ja proovi erinevaid suuruseid.

4. Mõnedel rinnahoidjatel on tüüpilisest erinevad õlapaelad, mis toetavad rindu väga hästi, kui teed intensiivset trenni. Oluline on, et saaksid paelad kodus olles uuesti lõdvaks lasta, et spordirinnahoidja mugavalt seljast võtta.

5. Soeta reguleeritav spordirinnahoidja, mida sa ei pea üle pea venitama. Vastasel korral venib see aja jooksul välja ja seda ei saa enam väiksemaks muuta.

Allika: whowhatwear.co.uk

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare