Kingiidee! 6 põhjust, miks eritellimusel valmistatud t-särk on mehele parim kingitusKingiidee! 6 põhjust, miks eritellimusel valmistatud t-särk on mehele parim kingitus
Foto: Vida PressVida Press

Keeruline on kinkida midagi mehele, kellel on kõik olemas. Olenemata sellest, kas soovid kingituse teha oma parimale sõbrale, korterikaaslasele, kolleegile, poiss-sõbrale või vennale, on üks kindel valik, millega ei saa mööda panna: tellimustööna valminud t-särk.

Loomulikult võib t-särk tunduda mitte just kuigi erilise ideena, sest selle võib ka lihtsalt poest osta. Me ei pea siinkohal aga silmas tüüpilist allahinnatud t-särki, vaid stiilset ja mehe mõõtude järgi tehtud riideeset, mis sobib nagu valatult. Tänaseks leidub mitmeid brände (näiteks Taani firma Son of a Tailor), mis valmistavad t-särke kindlate mõõtude järgi. See muudab üllatuse ainulaadseks.

Sobivus on oluline
Stiilsed mehed tunneb sageli selle järgi ära, et nad kannavad rätsepaülikondi, mis istuvad neile suurepäraselt. Miks mitte kanda t-särki, mis sobib kehamõõtudega ideaalselt? Rätsepatööna valminud riided näevad alati head välja ja loovad luksusliku mulje.

Ideaalselt istuvaid riideid on raske leida
Hästi istuva t-särgi leidmiseks on vaja teada mehe pikkust, kaalu, vanust ja jalanumbrit. Eritellimustööna särke valmistavad brändid on tihtipeale aga välja töötanud spetsiaalse algoritmi või muud viisid, mis eelnimetatud parameetrite alusel arvutavad näiteks välja ideaalse t-särgi mõõdud.

Seotud lood:

Valik on unikaalne
T-särgi puhul saab valida kõike: kanga kaalu, kaeluse stiili ja kas t-särgile õmmeldakse ka tasku või mitte. Kogu valmimisprotsess on individuaalne ja soovi korral tikitakse t-särgile ka monogramm.

T-särk peab kaua vastu
T-särgid on ühed lihtsaimad riideesemed, mida igaüks omada võib. Kui mehel ei ole korralikku musta, halli või meresinist t-särki, siis miks mitte kinkida talle lausa mitu? Eritellimusel loodud t-särgi puhul tead täpselt, mis materjalist ja kuidas see valmistatakse ning saad garanteerida selle kvaliteedi ja vastupidavuse.

Masstoodetud t-särkide kvaliteet on nõrgem
Kui võrrelda eritellimusel valmistatud t-särki ja masstoodangus leiduvat, siis on kvaliteedivahe tihtipeale märgatav.

Loe veel

Tekitad vähem keskkonnareostust
Ostes tooteid väiksematelt erifirmalt, ei jää alles tohutus koguses müümata riideid ehk tekib oluliselt vähem keskkonnareostust, kuna tooteid toodetakse tunduvalt väiksemas koguses. Massbrändid toodavad suurtes kogustes riideid, millest osa jääb müümata ja seetõttu põhjustavad need suuremat keskkonnakahjustust.

Allikas: ELLE UK

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare