KIREVAD MUSTRID: H&M teeb koostööd ikoonilise Briti sisustusbrändiga


KIREVAD MUSTRID: H&M teeb koostööd ikoonilise Briti sisustusbrändiga
H&M

H&M teatas koostööst ikoonilise briti interjööribrändiga, tapeete ja tekstiile loova ettevõttega GP & J Baker, mis asutati juba 1884. aastal. Koostöös valminud naisterõivaste kollektsioonis on olulisel kohal GP & J Bakeri arhiividest leitud mustrid, mille H&Mi disainerid mugandasid moodsateks printideks.

"Välja valitud mustrid on osa GP & J Bakeri unikaalsest DNAst. Jälgime põnevusega, kuidas meie tunnustatuimad kujundused rändavad vallutama uusi areene. Sellisel põneval viisil moemaailma sattuda on imeline võimalus," lausub GP & J Bakeri tegev- ja loovjuht Ann Grafton.

Kollektsioonis kasutatud GP & J Bakeri kujundused hõlmavad nende mahukatest arhiividest leitud armastatuimaid mustreid. Näiteks on kaasatud muster "Magnolia", mille tuntud tapeedidisainer William Turner maalis GP & J Bakeri jaoks 1913. aastal. Samuti on rõivastele kantud ettevõtte klassikalised mustrid "Oriental Bird", "Blossom" ja "Hydrangea Bird", mida täiendavad geomeetrilised prindid nagu "Fretwork", mis on austusavaldus Art Deco disaineri Jean Durand’ dekoratiivsele loomingule.

H&M
Seotud lood:

Kollektsioon on loomult kerge ja läbikumav ning sinna kuulub lai valik väljapeetud ning romantilisi rõivaesemeid. Siluetid on pikad, voogavad ja vabad. Rõivaste ilmestamiseks on kasutatud näiteks puhvvarrukaid, pitslisandeid ja kontrastseid kante.

H&M

"Moemaailmas on hetkel käsil imeline, silmapaistvaid trükimustreid tulvil aeg ning seega on meil ülimalt hea meel teha koostööd ühe lugupeetud tekstiili- ja tapeedivalmistajaga. Kollektsiooni esemed on naiselikud, tugevad ja hooletud ning meeldivad kindlasti kõigile moe- ja mustriloomingu huvilistele," tõdeb H&Mi disainijuht Pernilla Wohlfahrt. Kollektsioon jõuab kauplustesse ja e-poodi müügile 2. augustil.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare