Kourtney Kardashiani 3 ülilihtsat nippi, kuidas vältida liigset suhkru söömistKourtney Kardashiani 3 ülilihtsat nippi, kuidas vältida liigset suhkru söömist
Vida PressVida Press

Kõik, kes on vähegi Kardashianite perekonnaga tuttav teab, et vanim õde Kourtney on kõige naturaalse, loodusliku ja puhta fänn. Ajakirja InStyle kaudu jagab naine kolme lihtsat nippi, kuidas igapäevases toidus üleliigset suhkrut väldib.

„Ma püüan alati suhkrut vältida, eriti rafineeritud suhkrut, kuna see on sõltuvusttekitav – tunnen kohe pärast suhkrurikka toidu söömist, et vajan veel ja veel. Lisaks annab see energiat vaid lühiajaliselt, kuid näiteks trenni tegemiseks on vaja energiat, mis tuleb niiöelda heast toidust. Olen ka tähele pannud, et vähemalt minu puhul tekitab liigne suhkru söömine ka tselluliiti,“ on Kourtney öelnud. Kuidas ta suhkru söömist väldib?

Tea, mida sa jood
Püüa mitte anda järele kiusatusele juua puuviljamahlasid ja karastusjooke. „Ma ei joo mitte kunagi karastusjooke. Tõepoolest – mitte kunagi! Joon päeva jooksul palju vett ning kaks korda päevas lisan veeklaasi ka kaks teelusikatäit õunaäädikat (hommikul ja õhtul),“ ütleb Kourtney.

Piira alkoholi tarbimist
„Igasuguseid kokteile segatakse tavaliset mahla või mõne karastusjoogiga, milles sisaldub palju kaloreid ja lisaks ka liigagi palju suhkrut. Lisaks olen ka terviseekspertidelt teada saanud, et kõrge suhkrusisaldusega alkohoolsed joogid võrduvad hullema järgneva päeva pohmelliga,“ sõnab naine. „Ma eelistan juua näiteks veini. Hea on teada, et roosas veinis sisaldub vähem suhkrut kui punases või valges.

Seotud lood:

Tee endale ise salatikaste
„Poest ostetud salatikastmetes on ohtralt suhkrut,“ paljastab Kourtney. „Ma olen õppinud valmistama ülilihtsal viisil kõik salatikastmed ise. Kui avastad erinevaid koostisosi omavahel kombineerides mõne uue imemaitsva retsepti, siis sa ainult salateid süüa tahadki. Tervislik ja imemaitsev!“

Allikas: InStyle

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare