Kui palju peaks kvaliteetse rinnahoidja eest raha välja käima?Kui palju peaks kvaliteetse rinnahoidja eest raha välja käima?
La Perla, 90.- (netaporter.com)

Kui palju peaksid rinnahoidja peale kulutama? Sellele küsimusele lõpliku vastuse leidmiseks küsis veebiväljaanne Who What Wear täpset infot populaarse Ameerika kaubanduskeskuste keti Nordstrom pesuosakonna esindajalt.

Asjatundja sõnul on rinnahoidjate hind varieeruv. Sellegipoolest ilmneb mitmetest uuringutest, et kuigi enamik soodsatest rinnahoidjatest on küll ilusa väljanägemisega, ei paku need samasugust mugavust ja toestust nagu kallimate brändide mudelid. Nordstromi pesuosakonna esindaja vihjas, et soovitab ostjatele julgelt rinnahoidjaid, mis maksavad keskmiselt 50 eurot. Kuidas aga hea rinnahoidja ära tunda? Investeeringut on väärt pesu, mis ei tõuse üles ega lange alla ning mis on tehtud kehasõbralikust materjalist. Kui tegemist pole just paelteta rinnahoidjaga, peaksid ka selle paelad kindlalt keha vastas hoidma. Loe ka, kuidas rinnahoidjat valida: 11 kõige levinumat viga rinnahoidja valimisel ja kuidas neid vältida

„Mis puudutab aga klientide ostukäitumist, siis olen märganud, et naised tulevad tavaliselt pesuosakonda, lasevad end klienditeenindajal korrektselt mõõta ning kui nad on leidnud õige brändi ja parima rinnahoidja, mis ideaalselt seljas istub, tulevad nad hiljem tagasi ning ostavad sama mudelit veel kaks või kolm paari,“ sõnas spetsialist.

Seotud lood:

Seega, kui oled just nüüd uut rinnahoidjat otsimas, jäta see keskmine hinnaklass ja ostunipp pesuosakonda sammudes meelde!

Allikas: Who What Wear

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare