Kuidas vabaneda inetutest küünenahkadest (ilma neid lõikamata)?Kuidas vabaneda inetutest küünenahkadest (ilma neid lõikamata)?
Foto: Shutterstock

Kindlasti oled kuulnud soovitust küünenahku mitte kunagi lõigata, samas tunned mõnikord kiusatust seda siiski teha (isegi siis, kui riskid valu ja infektsiooniga)? Lõigata või mitte?

Küünetehnik Elizabeth Garzia New Yorgist tuli välja trikiga, kuidas eemaldada küünenahkasid nii, et see tegevus ei nõuaks mingisugust lõikamist. Mida sa vajad – küünenahkasid eemaldavat kreemi, väikest puust pulka, mis aitab nahkasid nii-öelda eemale lükata ja pehmet küüneviili.

Mida sa tegema pead? Masseeri väike kogus kreemi iga küüne ümbrusesse ja lase sel viis minutit imenduda. Kasuta ootamise aega nutikalt – viili sel ajal küüsi või otsusta, missuguse küünelaki hiljem valid. Nüüd haara pulga järele ja lükka nendega küünenahku allapoole. Järgmiseks – ja see on lõbusaim osa – hõõru neid (õrnalt!) pehme viiliga. Kasuta küünenahkade peal edasi-tagasi liigutust, kuni märkad, et tekkinud on justkui väikesed nahast pallid.

Miks on see trikk toimib? Küünenahku eemaldav kreem pehmendab nahka, mille järgselt aitab ülimalt õrn viilimistehnika nahad kergelt eemaldada ilma, et peaksid haarama näiteks kääride järele.

Allikas: Pure Wow

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare