Kuningliku pere fotograaf jagab hertsoginnade läbisaamise tagamaid: seal ei ole rivaalitsemist


Kuningliku pere fotograaf jagab hertsoginnade läbisaamise tagamaid: seal ei ole rivaalitsemist
PA Pictures/Scanpix

Sussexi hertsoginna Meghan Markle ja Cambridge'i hertsoginna Catherine külastasid laupäeval Wimbledoni naiste finaalmängu kahekesi koos. Sündmus mitte ainult ei lubanud kuningliku pere fännidel näha hertsoginnasid koos avalikkuse ees, vaid jälgida ka, kuidas nende omavaheline läbisaamine sujub.

Kuigi Meghan on kiirelt kohanenud kuningliku eluga, lasi ta sündmusel "päris palju Kate'il juhtimist üle võtta". Kuninglik fotograaf Mark Stewart kommenteeris, et naiste vahel ei olnud rivaalitsemist.

"See näitab, kui hästi on Meghan kohanenud, teades, et Kate on ühel päeval kuninganna ning tema positsioon on teine," selgitas fotograaf.

Markle hoidis silma peal ka Catherine ilmetel, et mida teha ja kuidas käituda, kommenteeris kehakeele ekspert Judy James väljaandele Daily Mail. Cambridge'i hertsoginna läbis sama kuningliku eluga kohanemise perioodi seitse aastat tagasi ning on Meghanile ideaalne teejuht.

PA Pictures/Scanpix
Seotud lood:

Kui jätta kõrvale etikett ja formaalsused, siis paistis, et hertsoginnad nautisid teineteise seltskonda ja olemist. Naised vestlesid omavahel, elasid mängijatele kaasa ning naersid koos. "Nende rõõm oli ühine ja ehe," lisas James.

Allikas: Harper's Bazaar

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare