LA’V Eco Fashion esitles loodussõbralikku kollektsiooni


LA’V Eco Fashion
LA’V Eco FashionFoto: Maksim Toome, LA’V Eco Fashion

Kolmapäeval, 3.juunil tuli tervisekeskuses Bliss esmakordselt esitlusele rõivapoe LA’V Eco Fashion suveriiete valik. Laval kohtusid keskonnasäästlik mõtteviis ning naiselikke võlusid rõhutav isikupärane rõivamood.

Oma tootevalikus rõhub LA’V ennekõike asjaolule, et täna on rõivakandja trendikuse mõõdupuuks teadlikkus rõiva mõjust kandja tervisele ja ökoloogilisele jalajäljele. Nõnda ühendatakse keskonnasäästlik mõtteviis trenditeadliku lähenemisega. LA’Vi tegevjuht Kristi Hõrrak rõhutab, et naine ei pea ostuotsuseid langetades tegema valikut keskonnasõbraliku ja stiilse rõiva vahel. Ta usub, et LA’V suudab esimestena tänasel ökoturul ühendada sensuaalse ja naiseliku rõivamoe loodussõbraliku mõtteviisiga.

LA’V valikust leiab maailmas tunnustatud ökobrändid nagu Nomads Hempwear, Synergie Organic Clothing ja Green Queen. Eksklusiivsust hindav klient leiab LA’Vist ka moelooja Deborah Lindquisti pidulikud kleidid. Debora on olnud aastaid teadliku moe eestvedaja ja riietanud kuulsuseid nagu Sharon Stone, Jessica Alba, Christina Aguilera ja Rihanna. Materjalidest on esindatud ainult tervise ja loodussõbralikud kangad nagu bambus, kanep, orgaaniline puuvill ja soja. Tagatud on nii nahasõbralik ja allergeenide vaba koostis kui ka loodusõbralik ning kemikaalidevaba algmaterjal, mis on loodud kandja ilu rõhutama.

Esitlusele tulnud suvekollektsiooni on võimalik osta Bliss tervisekeskusest, Mustamäe tee 17.

Seotud lood:

Vaata kollektsiooni siit:

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare