Lilli Jahilo moelooming on tänasest müügil luksustoodete veebikaubamajas Moda OperandiLilli Jahilo moelooming on tänasest müügil luksustoodete veebikaubamajas Moda Operandi
Lilli Jahilo

Lilli Jahilo uus kollektsioon on maailmakuulsas veebikaubamajas müügil tänasest kuni novembri lõpuni.

Moda Operandi on üks maailma hinnatumaid luksustoodete veebikaubamaju, mis võimaldab osta tooteid ettetellimisega otse moenädalate lavadelt. Äsja lõppenud moenädalatel oli tund pärast Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Stella McCartney, ja Viktor & Rolfi show'd võimalik esimesena tellida oma lemmikmudelid kollektsioonidest, mis ei pruugi kaubandusvõrku müüki jõuda. See teeb Moda Operandist kõige olulisema ostukeskkonna uute trendide tarbijani viimisel.

Samuti on Moda Operandi oma südameasjaks võtnud maailma parimate uute moebrändide tutvustamise. Peakontoriga New Yorgis, omavad nad VIP showroom'e ka Londonis ja Dubais. Just Dubais köitis Lilli Jahilo bränd Moda Operandi tähelepanu, võludes neid oma ülimalt moodsa ja naiseliku käekirja ning kõrge kvaliteediga. Erilise nüansina toodi välja Lilli Jahilo hooaegadeülesust, mis on hooliva moe ehe kinnitus. Oktoobrikuisel kohtumisel Pariisi moenädala raames vormistati koostööleping ja tänasest on nii Lilli Jahilo kleidiklassika kui ka uue kollektsiooni säravaimad tähed müügil www.modaoperandi.com.

Seotud lood:


Lilli Jahilo

Omanimelise moebrändi loovjuht Lilli Jahilo kommenteeris, et tegemist on tema ühe suure unistuse täitumisega. “Saada oma kollektsioon müügile maailma luksukaubamajja on aastatepikkuse töö tulemus. See võimaldab meie butiikbrändil jõuda miljonite inimesteni üle terve maailma, eriti meile olulistel turgudel USAs ja Lähis-Idas. Olen väga rõõmus, et oleme saavutanud koostöö sellise maailmatasemel müügiplatvormiga.”

Loe veel

Oktoobri lõpus Dubai moenädalal “Fashion Forward” esitletud uhiuus “The Art Collection II” jätkab aasta alguses loodud kapselkollektsiooni temaatikat. Selle keskmes on Lilli Jahilo loodud originaalmustrid, mis on inspireeritud uuele Volvo V40 autokerele loodud kujundusest. Iga mustrimotiiv on sündinud meditatiivselt, käsitsi loodud pintslitõmmetena akvarelltehnikas ning seejärel digitaliseeritud. Kujundatud kangamustrid kannavad edasi optimistlikku ja inspireerivat meeleolu.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare