Looduslik ja leebe: Jaapanis lööb laineid uus näopuhastustrendLooduslik ja leebe: Jaapanis lööb laineid uus näopuhastustrend
Foto: Unsplash.com

Kas oled kuulnud karboniseeritud näopuhastajast? Jah, tegemist on justkui gaseeritud ja mullitava veega, kuid see on mõeldud sinu näonaha jaoks, kirjutab iluportraal Byrdie.

Nahahooldustrend lõi esimesena laineid Jaapanis, kui Google’i poolt läbiviidud analüüsis selgus, et 2017. aasta jooksul on just Jaapanis tekkinud suurim huvi karboniseeritud ilutoodete vastu. Kogemused on aga näidanud, et need uued ja põnevad nahahooldustrendid, mis saavad alguse Jaapanist, on õige pea kõrgelt hinnatud nii Euroopas kui ka Ameerikas.

Otsingumootorite põhjal otsustades on ensüümidega rikastatud, karboniseeritud ja veepõhised nahahooldused kõrgelt hinnatud, mis näitab, et üha enam otsitakse tehnikaid, mis on looduslikult leebed, kuid siiski võimsa toimega. Seega võime juba valmis olla, et ka meie kõigi jaoks on karboniseeritud näopuhastustooted peagi populaarsed.

Sellised puhastustooted on tegelikult saadaval olnud juba mõnda aega. Inimesed aga, kes on selliste toodete turundamise taga, ei ole neid siiani karboniseeritud toodeteks kutsunud – usume, et see muutub peagi.

Karboniseeritud näopuhastustooted võivad näiteks olla algselt pulbri vormis. Segades seda veega, muutuvad mõned teelusikatäied toodet kihisevaks vahuks, millega saab nahalt puhastada surnud naharakud. Tulemuseks värske nahk, mis ei tekita kiskuvat tunnet nagu seda võivad teha mõned traditsioonilised puhastajad.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare