Meghan Markle võtab kuningannalt üle esimese vastutusrikka ülesande


Meghan Markle võtab kuningannalt üle esimese vastutusrikka ülesande
Meghan Markle ja kuninganna Elizabeth IIPA Pictures/Scanpix

Sussexi hertsoginna Meghan Markle alustab aastat uue tähtsa rolliga – nimelt saab temast Rahvusteatri (National Theatre) patroon.

Teatri patrooniks olemine on Meghan Markle esimene kuningannalt saadud roll, olles kaheksa kuud kuningliku pere ametlik liige pärast prints Harryga 2018. aasta maikuus abiellumist.

Allikate sõnul andis kuninganna Elizabeth II talle vastutuse kui "märgina tema kasvavast usaldusest hertsoginna vastu". Paleelt oodatakse ametlikku teadaannet õige pea.

Jutud Meghani uuest rollist tekkisid detsembrikuus, kui hertsoginna kohtus teatri juhi Rufus Norrisega. Paistab, et roll on naisele igati sobiv, sest Meghan töötas end enne kuningliku pere liikmeks saamist üles just näitlejannana. Kuna ta kuulsasse telesarja "Suits" ilmselt kunagi ei naase, siis on teatriga töötamine tema jaoks ideaalne lahendus.

Millised saavad olema tema kohustused? Näiteks peab ta tugevdama suhteid teatri ja Ameerika Ühendriikidest pärit annetajate vahel. Selles on tal aga suur eelis, sest naine on seal üles kasvanud. Lisaks peab hertsoginna töötama ka New Yorgis baseeruva heategevusorganisatsiooniga The American Associates, mis aitab rahastada teatri produktsioone.

Allikas: Harper's Bazaar

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare