Mehed, midagi teile! Räppar Genka ja meeste kosmeetikabränd Tuul annavad koos välja habeme- ja näoõliMehed, midagi teile! Räppar Genka ja meeste kosmeetikabränd Tuul annavad koos välja habeme- ja näoõli
Foto: TuulTuul

Kodumaine meeste looduskosmeetikabränd Tuul ja räppar Genka on koos loonud uue habeme- ja näoõli. Limiteeritud koguses valminud sidruneukalüpti lõhnaga õli sobib loojate sõnul hästi põhjamaiselt kargesse kliimasse.

“Olen ise Tuule tooteid kasutanud nende turule tulekust alates. Erilised lemmikud ongi Tuule habemeõlid, sealt sai alguse ka koostöömõte anda välja päris oma näo- ja habemehooldustoode meestele,” avab Genka koostöö tagamaid.

Tootearendusprotsess võttis aega pool aastat, et kombineerida omavahel kõige paremad komponendid, mis niisutaks ja toidaks tundlikku ja kuiva nahka ning karva. 30 ml suurune õli sisaldab lisaks hoolikalt valitud eeterlikele õlidele looduslikke baasaineid aprikoosiõli, kanepiseemneõli, nisuiduõli ja jojobaõli.

Genka x Tuul sidruneukalüpti habeme- ja näoõli esmaesitlus toimub sel pühapäeval, 17. detsembril toimuval Disainiturul “Jõuluks koju” Kultuurikatlas, kus Genka on ise kohapeal toodet tutvustamas. Järgmisest nädalast on õli võimalik tellida Tuule või Legendaarse veebipoest.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare