Miks ei ole keegi avalikult näinud Cambridge'i hertsoginnat kunagi mantlit seljast võtmas?Miks ei ole keegi avalikult näinud Cambridge'i hertsoginnat kunagi mantlit seljast võtmas?
Reuters

Cambridge'i hertsoginna Catherine on tuntud oma läbimõeldud ja selge stiilijoone poolest. Hoolimata sellest teame, et nii mõnigi tema riietus ei ole tema enda valik olnud.

Olles külastamas Norrat ja Rootsit, on lapseootel hertsoginna Catherine näidanud oma signatuurstiili vanas headuses, kandes šikke kinninööbitud või laia vööga kaunistatud mantleid.

Sellest hoolimata, et naine talvises kliimas mantleid kannab, et ole keegi teda näinud ilma riideesemeta, sest kuninglik protokoll ei luba tal seda avalikult seljast ära võtta.

"See on midagi, mida sa ilmselt pole märganud," kirjutas Harper's Bazaar. "Kui hertsoginna ilmub sündmusele kandes mantlit või mantlit meenutavat kleiti, ei võta ta seda kunagi seljast ära. Isegi kui ta seal all väga šikki kleiti kannab, on mantli eemaldamine mittedaamilik käitumine."

Hertsoginna Norras kohalike näitlejaid tervitamas, mantel seljas. AFP / Scanpix
Seotud lood:

Paistab, et hoolimata sellest, et Catherine'il võib siseruumis mantliga väga palav olla, ei saa ta reegli pärast seda seljast võtta. Tema riietus on viimase detailini läbi mõeldud ja see võib kõik segi paisata.

Catherine ei kanna ka mitte kunagi erksavärvilist küünelakki, sest see on kohatu. Lisaks kannavad kuningliku pere naised kuninganna poolt korraldatud sündmusel alati naha värvi sukkpükse.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare