Moeröögatus Instagramis: Naised ehivad oma rinnad põhjapõtrade nägudeksMoeröögatus Instagramis: Naised ehivad oma rinnad põhjapõtrade nägudeks
Foto: ekraanitõmmis InstagramistEkraanitõmmis Instagramist

Kas oled kunagi vaadanud mõnd iga aastaga üha enam populaarsust koguvat koledat jõulukampsunit ja mõelnud, mis võiks olla selle trendi konkurent? Nüüd, kui jõulud on juba järgmisel nädalal, on Instagrami jõudnud uus moeröögatus: ehtida oma rinnad põhjapõdra näoks.

Ajalehe The Sun teatel on „põhjapõdra rind“ selleaastase jõuluperioodi kuumim trend. Seda kirjeldatakse kui koleda jõulukampsuni julget järeltulijat. Sotsiaalmeediat vallutav trend näeb ette, et lõikad oma jõulukampsunisse ühe rinna kohale augu ning kaunistad palja rinna erinevate jõuluteemaliste dekoratsioonidega nagu punane nina, säravad sarved ja lisad ka kunstsilmad, et luua põhjapõtra meenutav tulemus.

Just nagu kõik trendid, mis ei peaks kunagi tekkima, aga ometi saavad need populaarseks, sai ka see alguse Instagramist. Hetkel pole selge, kes selle algatajaks oli, kuid kui trükkida sotsiaalmeedia kanali otsingusse inglisekeelne #reindeerboob, on tulemuseks sadu pilte inimestest, kes on otsustanud jõuluaega just ühe põhjapõder Rudolfiks kaunistatud rinnaga tähistada.

Seotud lood:

Fotod: Ekraanitõmmised Instagramist

Allikas: Allure

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare