Nahahooldusekspert soovitab: ülilihtne nipp, millega saavutad kiirelt kauni jume


Nahahooldusekspert soovitab: ülilihtne nipp, millega saavutad kiirelt kauni jume
Zuhair Muradi backstage. Foto: Scanpix

Kas pime talveaeg on su näonahalt igasuguse sära röövinud ja nahk on pigem tuhm ning hall kui õhetav ja roosa? Jagame sinuga head iluvõtet, millega saad oma näole suvise õhetuse kiirelt tagasi.

Nahahooldusekspert Renee Rouleau sõnul (temalt küsitakse peaaegu igapäevaselt, kuidas saada seda kadestamisväärselt imeline särav jume) on sul vaja oma sisemise sära leidmiseks vaid kolme vaba minutit. Ei ühtki modelleerimispaletti. Ei ühtki särapuudrit. Ei ühtki YouTube’i meigiõpetust. Ja samuti mitte nahahooldust Renee enda salongis.

„Kui sinu nahal ei ole juba loomulikku roosakat õhetust, siis loob pikaajalise tulemuse see, kui oled igapäevaselt kolm minutit pea alaspidi,“ soovitab Rouleau. „Sa saad seda teha näiteks seina vastas – nagu näiteks mina teen CrossFit trennis või joogas Allavaatava Koera asendis – või lihtsalt hoides pead üle voodi ääre kergelt allpool kui ülejäänud keha.“ Tulemus? Terve roosakas õhetus ilma põsepuna või päikesepuudrita.

„Sa peaksid märkama, et kolme minuti pärast ilmub nahale kerge punetus ja pikas perspektiivis võib see muuta imelise sisemise sära leidmise tunduvalt lihtsamalt – vahe on märgatav,“ sõnab ta.

Kõlab lihtsalt, eks? See ongi lihtne. Kui lükkad oma pea ülejäänud kehast allapoole, ergutad kogu näo vereringet. Kui kardad, et see võib tekitada liigset stressi või mõjuda kahjulikult õrnal näonahal olevatele kapillaaridele, võid need riskid unustada. „Punetus läheb taas püsti tõustes juba paari sekundiga alla, kuid sära püsib kaua,“ sõnab ka dermatoloog Amy Wechsler.

Allikas: Allure.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare