„Kui kuulsin kõigest, mis välja on tulnud, mõtlesin, et vau, mul on nii vedanud, et minuga pole seda juhtunud,“ rääkis ta. „Aga kui hakkasin selle üle mõtlema, jõudsin järeldusele, et okei, mind pole kindlasti kunagi füüsiliselt rünnatud, kindlasti mitte, aga mind on mingil määral diskrimineeritud või ahistatud peaaegu igas projektis, mille kallal olen töötanud.“

„Alguses mõtlesin, et minul pole mingit lugu jutustada, aga pärast mõtlesin, et oota, mul on sada lugu,“ lisas ta. „Ja usun, et paljud teevad sellised avastused asjade kohta, mida pidasime tavaliseks töö osaks.“

Natalie tõi välja ebameeldiva seiga produtsendiga, kes kutsus ta oma firma lennukiga sihtkohta sõitma.

„Ma läksin kohale ja seal olime ainult meie kaks, ja lennukil oli tehtud ära ainult üks voodi,“ meenutas ta. „Ütlesin: „See tekitab minus ebamugavust.“ ja mu seisukohta austati. Aga see polnud ju üldsegi normaalne! See oli täiesti sobimatu ja manipuleeriv ja oleks võinud olla… ma olin hirmul.“

Ta avaldas ka, et üks režissöör karjus ta peale, et ta on väsitav, kui naine püüdis oma arvamust avaldada.

„Ma mõtlesin: ma olen väsitav, sest avaldan oma töö kohta arvamust? Ja meesnäitlejaid, kes olid mu kõrval samas ruumis, koheldi hoopis teistmoodi. Lõpuks üks meesnäitleja, kellega koos töötasin, astus koosolekul minu kaitseks välja, sest ta ütles: „Kuule, sa ei kuula teda üldse ja mind kuulad, kuigi me ütleme peaaegu sama asja.““

Jaga
Kommentaarid