Noorendavad meigitrikid, mis tekitavad koheselt tõstva efektiNoorendavad meigitrikid, mis tekitavad koheselt tõstva efekti
Foto: Shutterstock

Tunned mõnikord, et gravitatsioon on su ilu suurim vaenlane? Õnneks annavad mõned ilutooted, mis sinu peeglilaual tõenäoliselt juba olemas on, nahka koheselt tõstva efekti.

Kasuta õiget jumestuskreemi. Jumestuskreemi valimine täpselt näonaha tooni järgi ei pruugi olla alati hea mõte. Vali hoopis sooja alatooniga jumestuskreem, mis on veidi tumedam sinu naha loomulikult toonist. See aitab vältida kummituslikult kahvatut jumet ja lisab veidi värvi, mis paneb näonaha ühtlaselt kumama.

Õpi kontuurima. Kontuurimine on näojoonte rõhutamise puhul sinu parim sõber. Noorusliku välimuse saavutamiseks võid proovida põsesarnade kontuurimist. See meiginipp annab tõstva efekti, kui enda näonahk hakkab juba vajuma.

Lisa kuma. Tuhmi nahatooni hetkega peletamiseks ning noorusliku kuma saamiseks otsi oma meigikotist kindlasti välja ka suvel palju kasutust saanud highlighter. Highlighter’it võid kasutada kohe pärast põsesarnade kontuurimist, nii et saaksid rõhutada just õigeid kohti.

Peida, mida vaja. Peitekreem on arvatavasti olnud su meigiarsenalis juba noorest east, mil seda sai kasutada vistrike peitmiseks. Nüüd on sellega hea peita pärast pikka tööpäeva tekkinud tumedaid ringe silmade all. Peitekreem on tõeline abimees ka tõstva efekti tekitamisel – kasuta peitekreemi oma silmade “äratamiseks”. Kanna seda veidi kulmuluule ja võid imestada, kui säravaks ja avatuks see su silmad muudab.

Allikas: She Finds

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare