Nutikas abivahend: põhjus, miks võtta alati tennisepall lennureisile kaasaNutikas abivahend: põhjus, miks võtta alati tennisepall lennureisile kaasa
ShutterstockShutterstock

Kui ees ootab lennureis, pakivad enamik meist käsipagasisse kas kõik või mõne valiku järgnevast: hea ajakiri või raamat, prillid, kõrvatropid või-klapid ja isegi kaelapadi. Kuid on üks üllatav ese, mis tuleb sulle neist kõigist veelgi enam kasuks.

Tennisepall on üks efektiivsemaid vahendeid, mis aitab leevendada lennureisiga kaasnevaid ebamugavustundeid nagu liigeste või lihasvalu. Õhus olemise ajal on tavaline nähtus, kui jalad lähevad (kergelt) paiste ning jalalabad hakkavad valutama.

Londoni ortopeediline kirurg Ali Ghoz sõnab, et leevendust pakub see, kui veeretad väikest palli valutavatel või pinget tundvatel kehaosadel, avaldades pallile samal ajal survet. Masseeri ebamugavustunnet tekitavaid kohti palliga seni, kuni need lõdvestuvad.

Miks see töötab? Pall aitab tänu oma tugevusele ja ainulaadsele kujule vereringet ergutada. Veel üks nipp: masseeri sellega jalgu alates pahkluude kohalt. See nipp aitab viia verd normaalselt südamesse.

Lennureisi ajal maksimaalse mugavuse saavutamiseks on lisaks soovitav regulaarselt püsti tõusta ja kõndida, juua rohkelt vett ning kanda mugavaid jalanõusid.

Seega jäta meelde. Sinu käsipagasis peab olema alati tennisepall. Head reisi!

Allikas: Country Living

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare