Palju õnne! Just see mees on kroonitud moemaailma rikkaimaks inimeseksPalju õnne! Just see mees on kroonitud moemaailma rikkaimaks inimeseks
Näitlejad Sean Penn ja Charlize Theron ning Bernard ArnaultReuters / Scanpix

Maailma suurima luksuskaupu tootva kontserni LVMH tegevjuht Bernard Arnault on Bloombergi miljardäride indeksi järgi maailma neljas kõige rikkam inimene ning kõige rikkam inimene Euroopas ja moemaailmas.

Arnaulti varad moodustavad kokku 70,7 miljardit dollarit. LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton S.A. tähtsamad kaubamärgid on näiteks Christian Dior, Givenchy, Guerlain, Fendi, Berluti, Marc Jacobs, Thomas Pink, Emilio Pucci, Loewe, Kenzo ja Donna Karan.

2017. aastal oli firma müügisissetulek 42,6 miljardit eurot, mis teeb 13% rohkem kui 2016. aastal. Arvatakse, et firma müügisissetuleku tõus on seotud suurenenud nõudlusega luksuskaupade järele Kaug-Idas. Kaasa aitab ka euro, dollari ja Inglise naela stabiilne kurss. Lisaks arvab LVMH, et paljustki aitas kaasa ka internetikaubanduse platvorm 24 Sevres, mis on esimene koht onlainis, mis müüb Prantsuse firma Céline luksuskaupu.

Bernard Arnault Reuters / Scanpix

Loe veel

Seotud lood:

Kui Arnault soovib saada aga maailma rikkaimaks inimeseks, siis on tal veel üksjagu minna. Esimesel kohal on Amazoni tegevjuht Jeff Bezos, kelle varad moodustavad kokku 118 miljardit dollarit. Teisel kohal on Microsofti asutaja Bill Gates 90,3 miljardi dollariga ja kolmandal kohal on suurärimees Warren Buffet 84,1 miljardi dollariga.

Allikas: harpersbazaar.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare