Pilk peale: Zayn x Versus Versace kollektsioon on lõpuks kohalPilk peale: Zayn x Versus Versace kollektsioon on lõpuks kohal
Foto: ScanpixScanpix

Briti juurtega muusiku, endise bändi One Direction liikme ja nüüd edukat soolokarjääri tegeva Zayn Maliku kapselkollektsioon moebrändiga Versus Versace on nüüd saadaval.

Esimesed teated laulja ja brändi koostööst tehti avalikuks eelmise aasta oktoobrikuus. Kollektsioonis on nii meestele kui ka naistele suunatud rõivaid ning need on pigem sportliku suunaga. Rõivastel näeb nii graafilist Versus logo, pitsidetailidega pükse, sportlikke kleite kui bomber-jakke. Need kõik tulevad Zayni lemmiktoonides khakirohelises, mustas, valges ja punases.

Kuidas see koostöö alguse sai? Zayni modellist tüdruksõber Gigi Hadid viis ta kokku Donatella Versacega. Selle aasta märtsis hakkasid levima esimesed kampaaniafotod, millel uusi rõivaid näitavad nii Zayn ise kui Bella Hadid – noormehe tüdruksõbra modellist õde.

Zayn on ise kollektsiooni kohta öelnud järgnevalt: „Kui kasvasin üles Bradfordis, Inglismaal ja kandsin võltse Versace esemeid ei mõelnud ma kunagi, et võiksin neile kunagi ise kollektsiooni disainida. Ma olen Donatellale ülimalt tänulik, et ta lubas mul luua kõige lahedama võimaliku asja.“ Donatella ise on öelnud, et näebki kollektsioonis Zayni. „Näen tema suhtumist, tema energiat, tema isikupärast individuaalsust igas esemes. Olen väga uhke selle üle, mida me koos saavutanud oleme. See kampaania defineerib kõike, mida ma tänapäevase uue generatsiooni juures armastan.“

Seotud lood:

Vaata kollektsiooni tooteid lähemalt SIIT!

Fotod: ekraanitõmmised Twitterist

Allikas: Refinery 29

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare