Praktiline valik! 3 kleiti, millega saad minna igale sügisesele üritusele


Praktiline valik! 3 kleiti, millega saad minna igale sügisesele üritusele
Fotod: tootjad

Olgugi et jõulu- ja aastalõpupidudeni on veel veidi aega, toimub praegugi arvukalt üritusi – õhtusöögid, tööüritused, teatriõhtud... Kui su garderoobis on need kolm kleiti, tunned end igal üritusel särava staarina.

1. Kontorikleit, mis sobib ka peole

Kui sul on peale tööpäeva lõppu plaanis minna kolleegidega õhtusöögile või mõnele teisele tööüritusele ning sa ei jõua riiete vahetamiseks kodust läbi minna, eelista juba hommikul riietudes lihtsalõikelist kleiti, millel oleks mõni põnev detail (eriline kangas või lõige). Värskenda peale tööpäeva lõppu huulevärvi ja pane jalga kontsakingad – oledki minekuks valmis!

Loe ka: 25 kleiti, millega saad minna nii tööle kui teatrisse


Kleit Zara


Kleit Bastion

2. Pidulik kleit, millega minna ooperisse või pulma

On kohti, kuhu igapäevase kleidiga ei lähe – ooperiteater ja pulmapidu on kindlasti ühed nendest. Seetõttu oleks hea, kui su garderoobis sisalduks üks vähemalt põlvini ulatuv soliidne ja pidulik kleit – nii on sul alati midagi elegantset selga panna.

Seotud lood:


Kleit Zara


Kleit Prada

3. Kokteilkleit – ideaalne kohtinguks või kokteiliõhtuks

Plaanid minna kaaslasega erilisele kohtingule või leiate lõpuks aja, et koos kõikide sõbrannadega linna peale minna? Väike must kleit on siin su parimaks sõbraks – ja tegelikult ei peagi see musta värvi olema. Romantilised pitsdetailid ja naiselikult figuuri järgiv lõige on boonuseks.

Kleit Self Portrait

Loe veel


Kleit Alice+Olivia

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare