Proovi kohe: hea nipp, mille abil tunned end juba 90 sekundi pärast enesekindlamanaProovi kohe: hea nipp, mille abil tunned end juba 90 sekundi pärast enesekindlamana
Foto: Shutterstock

Ebakindlus mõjutab suurt protsenti täiskasvanuid ja eriti sage on see just naiste seas. Kui tunned, et teiste ootused sinu suhtes on liiga kõrged (teisisõnu, su enesekindlus on nullis), siis proovi seda nippi.

Miks sa end halvasti või alaväärsena tunned? Tegemist on n-ö ellujäämismehhanismiga, mis otsib alati midagi, mis on sinu elus valesti. Su mõistus ei lase sul kunagi nautida kasvõi õuna maitset, sest hakkad koheselt mõtlema, kas tegemist on näiteks ikka orgaanilise õunaga ja kust see pärit on. Süda aga aitab sul leida kõiges positiivset, mistõttu ongi ärevusega toimetulekuks vaja leida side oma südamega.

Toimi nii:

1. Mõtle situatsioonile, mis sinus ärevust/ebakindlust tekitab.
2. Pane oma mõlemad käed südame juurde rinnale ning hinga hästi sügavalt. Mille üle sa oma elus uhke ja tänulik oled? Ole oma südame eest tänulik – seni kuni see tuksub, on tegelikult sul kõik ju hästi.
3. Kui hingad sügavalt, mõtle kolmele sündmusele oma elus, mille eest sa väga-väga tänulik oled. Astu korraks sinna hetke tagasi ja täida end tänulikkusega.
4. Kasuta seda momenti ära, et algsele probleemile lahendus leida – sinu süda teab vastust!

Allikas: Career Girl Daily

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare